Sadece Aldığınız Randevular İçin Ücret Ödeyin!

  • Aylık üyelik ücreti ödemezsiniz.
  • Üyelik oluşturmak için ücret ödemezsiniz.
  • Ücretsiz Online Randevu Takvimi.
  • Ücretsiz Hatırlatma Servisleri.
  • Ücretsiz Çağrı Merkezi Desteği.
  • Ücretsiz Makale ve Video Paylaşımı.

Sadece aldığınız randevular için ücret ödeyin. Keyifle çalışın ve uzmanlığınıza odaklanın! Gerisini biz halledelim.

Randevu Ücreti

100, 140 veya 180 TL*

(KDV Dahil)

*Ücret hastanın tanı grubuna göre değişmektedir.

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplayalım!

Fiyatlandırma ile alakalı sık sorulan sorularımızı inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Neden Randevu Başına Ücret Alıyorsunuz?

Randevu başına ücret politikamız ile aylık ortalama 500 TL üyelik ücreti alan bir çok platformun aksine siz kazanç sağlamadan biz kazanç sağlamıyoruz. Randevu almadığınızda hiçbir şekilde ödeme yapmadığınız için size mutlak bir kazanç imkanı sunuyoruz. 

Her Seansım için Ücret mi Ödeyeceğim?

Hayır. Sadece hastanız veya danışanınız için sitemiz aracılığıyla ile oluşan randevu işlemi için ücret ödersiniz. Hastanız veya danışanınız ile yapacağınız diğer seanslar tamamen sizin yönetiminizdedir.

Uygun Olmayan Randevular için Ne Yapabilirim?

Randevu bilgilerini inceleyip size uygun olmadığını düşünüyorsanız randevu talebini iptal edebilirsiniz. İptal seçeneğine; gelen talepteki iletişim numarasından hastayı/danışanı arayıp detaylı bilgi alarak da karar verebilirsiniz.

İptal Edilen Randevular için Ücret Öder miyim?

  • Eğer randevu saatinden önce gelen talebi iptal ederseniz hiçbir fatura oluşmaz ve hiçbir ücret ödemezsiniz. Randevuyu onayladığınız için fatura oluşmuşsa bile; randevu saatinden önce olan iptallerde; faturanız da iptal olur.
  • Onayladığınız ve faturası oluşan randevularda, randevu saatinden sonraki ilk 48 saatte herhangi bir sebeple iptal edilen randevularda ise; 180 TL olan faturanız iptal olur ancak %10 hizmet bedeli ödeyeceğiniz yeni faturanız oluşur. Yani 18 TL.
  • 48 saatte sonra gelen iptallerde ise hizmet bedelinin tamamını ödemeniz gerekir.

Randevu Talebimi Başkasına Yönlendirebilir miyim?

Profil itibarınız gereği randevularınızı sizin karşılıyor olmanız gerekir. Randevu için müsait olmadığınızı düşünüyorsanız randevuyu en kısa sürede iptal etmeniz en doğru tercih olacaktır.

Randevu Ücretini Ne Zaman Öderim?

Gelen randevuyu onayladığınızda, son ödeme tarihi; randevunuzdan 10 gün sonra olan ödeme makbuzunuz oluşur. Ödemeyi bu süre içerisinde yapmanız gerekir.

Randevu Ücretinin Ödemesi Gecikirse Ne olur?

ozelfizyoterapist.net ödemeler için üyelerine yeterince zaman tanımaktadır. Zamanında yapılmayan ödemelerde ise Kullanım Şartları gereği ilgili profil askıya alınarak yayından kaldırılır. Profil, ödeme ulaşana kadar tekrar yayına alınmaz.

Kalite-Kontrol Mekanizması Nedir?

ozelfizyoterapist.net her randevu için kalite değerlendirmeleri kapsamında hastalar veya danışanlar ile iletişime geçerek onların değerlendirme ve düşüncelerini alır. Memnuniyet sağlıyor olmanız özelfiyoterapist.net ‘de ön plana çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Aklınıza Takılan Başka Sorular mı var?

Hemen bizi arayabilir veya sağ alt köşede yer alan canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olacağız!